Nederlands
Vorig najaar werd For Ferrero met een prachtig puntentotaal van 85 goedgekeurd bij het KWPN, waardoor hij volgend jaar zijn eerste officiële jaargang veulens presenteert. Dit jaar liet het toptalent al diverse opvallende veulens zien, zo leverde hij kampioensveulen van CK Brabant en zijn er meerdere uitgenodigd voor Ermelo. Ook van moederszijde krijgt Nashville WR sterke dressuurgenen mee. Zo is moeder Interessant een halfzus van het Grand Prix-dressuurpaard Donzello (v.Donnerhall) van Rhett Bird en presteerde grootmoeder Margriet op ZZ-Licht niveau. Ook de in Denemarken goedgekeurde, KWPN-kampioenshengst Blue Hors Denzel/Diebrecht (v.Zizi-Top) en de hengst Astronaut (v.Le Mexico) komen uit deze directe vertakking van de bekende Roodnootnel-stam.
English
Last year For Ferrero was KWPN approved with a great total of 85 pnts. so next year he will show his first official offspring. But this year this toptalent showed alreadysome remarkable foals; he supplied the champion-foal of CK Brabant and several foals were invited for Ermelo. Nashville WR got also strong dressage genes from dam’s side. Dam Interessant is a half-sister of Grand Prix-dressage horse Donzello (s.Donnerhall) of Rhett Bird and granddam Margriet performed at ZZ-Licht level. Also the Danish approved KWPN-champion-stallion Blue Hors Denzel/Diebrecht (s.Zizi-Top) and the stallion Astronaut (s.Le Mexico) are from the direct line of the well-known Roodnootnel-tribe.
- Catalogusnummer:
- 38
- Afstamming:
- For Ferrero x Cupido
- Geboren:
- 2018
- Pedigree:
- KWPN
- Kleur:
- Zwartbruin
- Geslacht:
- Hengst
- Fokfamilie:
- 32
- Fokker:
- Dhr. W.P.F. Raaijmakers
- Eigenaar:
- Raaijmakers, Uden
Video
Pedigree
FOR FERRERO |
FOR ROMANCE |
FURST ROMANCIER |
GESINA |
DUBAI MILLENIUM |
DON CRUSADOR |
WISCONSIN II |
INTERESSANT prok |
CUPIDO |
DADDY COOL |
PROMISE elite preferent prestatie sport-(dr) prok |
MARGRIET sport-(dr) prok |
CONTANGO preferent |
IRIS keur |