Nederlands
Kamona Z is gefokt uit de getalenteerde Famona, die 81 punten behaalde in de IBOP en een halfzus is van de internationale 1.35m-paarden Camona (v.Vleut) en Vulcano (v.Orlando). Grootmoeder Ramona is een halfzus van het internationale 1.50m-paard Virginia van Stephan Lafouge. Vervolgens gaat de lijn terug op Katinka, een halfzus van de KWPN-gekeurde hengst Monaco (v.Animo) en meerdere 1.30/1.35m-paarden. Uit deze directe prestatiefamilie 495 stammen ook internationale springpaarden als Winand (v.Krunch de Brêve), Valentino IX (v.Andiamo), U (v.Andiamo) en Remmel (v.Animo). De befaamde Grand Prix-hengst Kannan heeft geschiedenis geschreven als vererver dankzij absolute uitschieters als Nino des Buissonnets, Albführens Paille, Diva II, Quorida de Treho en Molly Malone V.
English
Kamona Z is bred from the talented Famona, who scored 81 pts. in IBOP and is a half sister of the international 1.35m-horses Camona (Vleut) and Vulcano (Orlando). Granddam Ramona is a half sister of the international 1.50m-horse Virginia of Stephan Lafouge. This line leads back to Katinka, a half sister of the KWPN-approved stallion Monaco (Animo) and several 1.30/1.35m-horses. From this direct top family 495 descends also international jumping horses Winand (Krunch de Brêve), Valentino IX (Andiamo), U (Andiamo) and Remmel (Animo). Famous Grand Prix-stallion Kannan makes history because of top horses as Nino des Buissonnets, Albführens Paille, Diva II, Quorida de Treho and Molly Malone V.
- Catalogusnummer:
- Afstamming:
- Kannan x Numero Uno
- Geboren:
- 2016
- Pedigree:
- Zangersheide
- Kleur:
- Bruin
- Geslacht:
- Merrie
- Fokfamilie:
- 495
- Fokker:
- Eigenaar:
- Winkel - Highfield Genetics , Smakt
- Veiling prijs:
- € € 7.500
Video
Pedigree
KANNAN |
VOLTAIRE |
FURIOSO II (VERTUOSO) |
GOGO MOEVE (GOGO MOWE) |
CEMETA |
NIMMERDOR |
WOZIETA |
FAMONA |
NUMERO UNO |
LIBERO H (ACHILL-LIBERO H) |
JOLANDA |
RAMONA |
ANIMO |
KATINKA |